Otomatik Tam Görüş Sağlayan Kapılar

Tam Görüş Sağlayan Kapılar | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Tam görünümlü seksiyonel kapılar günümüz modern işletmelerinin özellikle görselliğin önde olduğu otomotiv satış ofislerinin ve fabrika giriş çıkışlarının en hızlı ve güvenli şekilde sağlanması için üretilmiş dayanıklı ve uzun ömürlü kapılardır. Tam görünümlü seksiyonel kapıları oluşturan paneller 500 mm – 610 mm alüminyum parmak korumalı alüminyum profillerden üretilmektedir. Tam görünümlü seksiyonel kapı profillerinin standart rengi naturel eloksaldır. Fakat dış cephe rengine yada isteğe bağlı olarak istenilen RAL renklerde de uygulanabilir. Tam görünümlü seksiyonel kapılar standart kontrol üniteli ve uzaktan kumandalı olarak da uygulanabilir.

Tam görünümlü seksiyonel kapılar opto lazer sistemi özelliği sayesinde herhangi bir nesnenin üzerine değmesi durumunda kapının geri açılmasını sağlar. Tam görünümlü seksiyonel kapılar montaj yapılacak yerde ki detaya göre standart, düşük, dikey, giyotin ya da çatıyı izleyen raylar şeklinde yataklama yapılabilir. Böylece kapının en verimli şekilde çalışması ve mümkün olduğu kadar az yer kaybı yaşanması sağlanmış olur. Tam görünümlü seksiyonel kapılar kurmalı yay sistemi sayesinde kapının ağırlığına bakılmazsızın manuel olarak kaldırılabilir ve herhangi bir elektrik kesintisi ya da motor arızası durumunda kapı manuel olarak yada zincirli olarak rahatlıkla kullanılabilir.

Meta Keywords Tam Görüş Sağlayan Kapılar, Tam Görüş Sağlayan Kapı, Tam Görüş Sağlayan Kapı Fiyatları, Tam Görüş Sağlayan Kapı Servis, Tam Görüş Sağlayan Kapılar Ankara, Tam Görüş Sağlayan Kapılar İstanbul


Tam Görüş Sağlayan Kapılar Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Genel Özellikler

- Yay kırılma emniyet sistemi
- Halat kopma emniyet sistemi
- Yay setinin tek yaydan oluşması
- Yaylı tampon
- 1,5 mm 2'' Galvaniz çelik ray seti
- 2,0 mm 2'' Galvaniz çelik ray seti(galvaniz)
- Alüminyum alt destek ve sızdırmazlık taşıyıcı profil
- Raya geçme yan sızdırmazlık contası
- Üst destek profiline takılan sızdırmazlık contası
- Kancalı üst sızdırmazlık contası
- Kama kanallı boş boru mil
- 65 mm omega panel destek sacı 5010-7000 mm genişlik arası kapılar
- Kapı kulpu
- CE Standartlarına uygunluk
- Karton Ambalaj (Paneller için)

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?