Yükleme Rampa Sistemleri

Yükleme Rampa Sistemleri | Fiyatları | Servis | Ankara | İstanbul

Keşif Destek ve Fiyat Bilgisi için Bize Ulaşın

Yükleme rampası farklı ölçülerde olabilmekte, ± 31 cm aralığında çalışabilmektedir. Rampa inşaat sırasında veya sonradan hazırlanan bir çukura yerleştirilmektedir. Çukurun doğru ölçülerde hazırlanabilmesi için proje desteği verilmektedir. Bu destek satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da devam etmekte teknik ekibimiz her türlü bilgi ihtiyacında yanınızda olmaktadır. Fabrika ve depolarda yükleme boşaltmanın yapıldığı yerlerde fabrika seviyesi ile kamyon kasasının seviyesini eşitlemek amacıyla kullanılan, üzerine forklift ile çıkılabilen rampalar ve yükleme-boşaltma yapılan alanı dış etkilerden korumaya, ısı kayıplarını önlemeye yarayan körüklerle oluşturulan sisteme yükleme sistemi denilmektedir. Rampalar istenirse inşaattan önce inşaattan sonra montajı gerekçekleştirilebilir. Doğru rampa yatağı olşuturabilmek için gerekli her türlü bilgi satış ekibimizde mevcuttur.

Meta Keywords Yükleme Rampa Sistemleri, Yükleme Rampaları, Yükleme Rampa Sistemleri Fiyatları, Yükleme Rampa Sistemleri Servis, Yükleme Rampa Sistemleri Ankara, Yükleme Rampa Sistemleri İstanbul


Yükleme Rampa Sistemleri Fiyat, Keşif, Servis için Bizi Arayın:

Genel Özellikler

- Motor Gerilimi: 3 Faz, 380 V, 50 Hz - Motor Gücü: 1 HP (0.75 kW.) - Platform Malzemesi: Yüksek Kalite Çelik 5/ 6 mm Desenli - Kanat Özellikleriİ: Çift Etkili, 12.2 mm. Et Kalınlığı, Kendini Temizleyen Menteşe - Çalışma Sıcaklığı: 20 TUR / SAAT – 35 TUR / SAAT - Maksimum yayılı yük: 9000 kg - Hareketli yük: Maksimum 6000 kg.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?